همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «بعد از رفتن» در سینماهای سراسر کشور، آنونس رسمی این اثر منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، با شروع اکران عمومی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی، از آنونس رسمی آن رونمایی شد.

این اثر سینمایی که یک درام عاشقانه-معمایی را در فضایی متفاوت روایت می‌کند؛ از امروز چهارشنبه ۲۵ مردادماه با شعار «عشق برمی‌گرده…» اکران رسمی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است.

«بعد از رفتن» اولین ساخته سینمایی رضا نجاتی در مقام کارگردان است؛ وی پیش از این در ساخت فیلم‌های کوتاه «تریبون»، «چندش»،«شوفر» و «ارفاق»
در مقام کارگردان حضور داشته و برای کارگردانی فیلم کوتاه «ارفاق» برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از جشنواره فیلم فجر و بهترین کارگردانی و فیلمنامه از دوازدهمین جشن آکادمی فیلم کوتاه ایران شده است.

صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی سام با هنرمندی پانته‌آ پناهی ها و با حضور بهرام شاه محمدلو و احترام برومند و بازی روشنک گرامی، یسنا میرطهماسب، عرفان ناصری، خسرو احمدی، الهه افشاری، محمد ساربان، مسعودخانی، امیر ستوده و بازیگر کودک حامی ترابی، ترکیب بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان این فیلم که روایتی از فراق یک عشق گمشده است، آمده: «آرش بریده از خانه و خانواده، پس از سال‌ها بی‌خبری ردی از عشق رفته‌اش، آرامش زندگی‌ او را بهم می‌ریزد و بهانه‌ای می‌شود برای بازگشت…»

ساخت آنونس «بعد از رفتن» برعهده روح‌الله موحدی بوده است و پخش این فیلم را موسسه شهرفرنگ برعهده دارد. این فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی است.