«هرج‌ومرج جهش‌یافتگی» جدیدترین فیلم از از مجموعه لاک پشت‌های نینجا در اولین روز اکران ۱۰ میلیون دلار فروخت.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، فیلم «لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: هرج‌ومرج جهش‌یافتگی» (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) محصول کمپانی پارامونت در روز اول اکران ۱۰.۲ میلیون دلار در ۳۵۱۳ سینما فروش کرد و پایین‌تر از «باربی» (Barbie) با ۱۲.۸ میلیون دلار قرار گرفت.

«باربی» به کارگردانی «گرتا گرویگ» در چهاردهمین روز اکران از فروش ۴۰۰ میلیون دلاری در آمریکای شمالی عبور کرده است. فیلم‌های «برادران سوپر ماریو» (Super Mario Bros Movie) و «تاپ گان: ماوریک» (Top Gun: Maverick) پس از ۱۸ روز این فروش را ثبت کرده بودند.

پارامونت با «لاک‌پشت‌های نینجا» به دنبال افتتاحیه داخلی ۳۰ میلیون دلاری است. این فیلم از سینماروها نمره A «سینمااسکور» را دریافت کرده و با استقبال منتقدین مواجه شده است.

فیلم انیمیشن «آواز» (Sing) در اولین روز اکران به فروش ۱۱ میلیون دلاری و افتتاحیه ۵ روزه ۵۵.۸ میلیون دلاری رسیده بود. آن فیلم در ایام کریسمس اکران شد در حالی که «لاک‌پشت‌های نینجا» باید با «باربی» و «اپنهایمر» (Oppenheimer) «کریستفر نولان» که چهارشنبه این هفته ۵.۷ میلیون دلار فروخته رقابت کند. «اپنهایمر» آخر هفته پیش رو فروش ۲۰۶.۸ میلیون دلایر «بتمن آغاز می‌کند» (Batman Begins) را پشت سر می‌گذارد.

 

منبع: کانال جان‌نما