اقتباس از سریال «افسانه‌های اسپایدرویک» دیگر در دیزنی پلاس جلو نمی‌رود‌.

به گزارش فیلم نت نیوز به نقل از ورایتی، اقتباس از سریال «افسانه‌های اسپایدرویک» دیگر در دیزنی پلاس جلو نمی‌رود‌ و در حال حاضر برای سایر خریداران بالقوه در دسترس است.

این مجموعه 6 قسمتی کامل شده که از استودیوی تلویزیونی پارامونت تهیه شده است، در حال حاضر برای سایر خریداران بالقوه در دسترس است.

مجموعه لایو اکشن «افسانه‌های اسپایدرویک» براساس پرفروش‌ترین کتاب‌های کودکان به همین نام توسط تونی دی ترلیزی و هالی بلک، خانواده گریس را دنبال می‌کند که به خانه اجدادی خود، خیابان اسپایدرویک نقل مکان می‌کنند و دنیایی شگفت‌انگیزی از جن و پری‌ها را کشف می‌کنند.

پخش کننده سریال «افسانه‌های اسپایدرویک» را در نوامبر 2021 به عنوان بخشی از شبکه دیزنی پلاس معرفی کرد.

سال گذشته، ورایتی به طور انحصاری گزارش داد که بازیگرانی چون جک دیلن گریزر، جوی برایانت و مایکالا لی به کریستین اسلیتر، لیون دنیلز و نوآ کاترل در این فیلم پیوستند.

گریزر صدای بوگارت تیمبلتک را ارائه می‌دهد، همچنین برایانت و لی به ترتیب نقش هلن گریس و مالوری را بازی می‌کنند.

شورانر آرون الی کولیت به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در کنار بلک، دی ترلیزی، الن گلداسمیت، جرمی بل، دی جی گلدبرگ و جولی کین فعالیت می‌کند. کت کویرو کارگردانی دو قسمت اول و همچنین تهیه‌کننده اجرایی است.

مجموعه «افسانه‌های اسپایدرویک» دی ترلیزی و بلک شامل پنج کتاب است: «کتاب راهنما»، «سنگ بیننده»، «راز لوسیندا»، «درخت آهنین» و «خشم مولگراث». مجموعه‌ای اسپین‌آف با عنوان «فراتر از داستان‌های اسپایدرویک» شامل سه رمان از جمله «آهنگ نیکسی»، «یک مشکل غول‌پیکر» و «شاه وایرم» است. در سال 2008 اقتباسی سینمایی از این کتاب‌ها با بازی فردی هایمور، سارا بولگر، مری لوئیز پارکر، مارتین شورت، نیک نولته و ست روگن روی پرده نقره‌ای به نمایش در آمد.

ترجمه: خبرگزاری ایبنا