علی رویین‌تن تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران از داوری جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان به علت بیماری انصراف داد.

به گزارش فیلم نت نیوز، رویین تن سه شنبه شب در نامه‌ای خطاب به جشنواره فیلم های ورزشی میلان عنوان کرد به دلیل بیماری از داوری این رویداد انصراف داده است.

وی که ریاست هیات داوران جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران را برعهده داشت، در این نامه نوشت: «بسیار خرسند و مشعوفم که سالهاست در نهایت سلامتی برای فیلم های ورزشی و ریاست هیات داوران آن به دبیری دوست و برادرم دکتر سید مجتبی علوی می کوشم و توانسته ایم در سال های مدید برگزیده هامان ،برگزیده آن جشنواره وزین بوده باشد.

قرار بود پس از سال ها نشدن، امسال در میلان خدمتتان باشم که این بهره ی سینمای سترگ ایران است که من به عنوان کوچک ترین عضو افتخارش نصیبم باشد. به علت بیماری و نتوانستن پرواز نشد که کنارتان باشم.

قلبم هر چند ضعیف کنار شماست و به کندی اما با شوق برای فتوت، جوانمردی،سلامتی، ورزش و ورزیده بودن می تپد. جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی میلان تکه ای از وجود من است و در چشم و دل من رسوب کرده و همیشه این دو صنعت بزرگ «ورزش و سینما »را که شما آن را اداره می کنید برایم جاودان خواهند ماند.

ما واتیکان سینما و ورزش جهان اید و در این جشنواره می توان به ایمان و یقین یکتا شناسی رسید. شما آنقدر آزاده اید که فیلم شهدای دفاع مقدس ما را بعد از حدود چهل سال برگزیدید تا من هم به این افتخار سربلند باشم که شرمنده ی خون شهدای ورزشکارمان نبودم.با آرزوی صلح و وقاری بایسته و ورزیده به جشنواره تان درود میفرستم. اگر عمری بود و سلامتی برقرار شد سال آینده کنارتان خواهم بود.»

ایرنا