کمپانی اپل تی‌وی اولین تصاویر رسمی از سریال «مونارک: میراث هیولاها» (Monarch: Legacy of the Monsters) را رونمایی کرد. این سریال پیش‌تر با عنوان «گودزیلا و تایتان‌ها» (Godzilla and the Titans) شناخته می‌شد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، داستان سریال در مورد نبرد میان گودزیلا و تایتان‌ها در سان فرانسیسکو و این حقیقت هولناک است که هیولاها واقعی‌اند. سریال سرگذشت خانواده‌ای را پی می‌گیرد که میراث سازمان سری «مونارک» را کشف می‌کنند. کرت راسل و پسرش وایت راسل نقش یک شخصیت به نام لی شا را در فاصله نیم قرن از یکدیگر بازی می‌کنند.

رن واتانابه، کیرسی کلمانز، آنا ساوای و «جو تریپت» از جمله بازیگران سریال خواهند بود. کرسی بلک و مت فرکشن پدیدآورندگان «مونارک: میراث هیولاها» برای اپل خواهند بود.

چندگانه «گودزیلا» (Godzilla) استودیوی لجندری در سال ۲۰۱۴ ریبوت شد و با «گودزیلا: سلطان هیولاها» (Godzilla: King of the Monsters)، «گودزیلا: جزیره جمجمه» (Kong: Skull Island) و «گودزیلا علیه کونگ» (Godzilla Vs. Kong) ادامه پیدا کرد. قسمت بعدی این مجموعه فیلم «گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید» (Godzilla x Kong: The New Empire) نام گرفته و در سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

سریال «مونارک: میراث هیولاها» در قالب ۱۰ اپیزود ساخته شده و تاریخ عرضه آن نامشخص است.

منبع و ترجمه : 30نما