فصل دوم سریال کره‌ای «بازی مرکب» و همچنین یک نسخه رئالیتی شو از این سریال در راه است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از پلی‌گون، فصل دوم سریال «بازی مرکب» (Squid Game) به نتفلیکس می‌آید. این خبر را پیش‌تر هوانگ دونگ هیوک، خالق سریال «بازی مرکب»، اعلام کرده بود و حالا تیزر جدیدی توسط نتفلیکس منتشر شده است که نشان می‌دهد چه بازیگرانی از فصل اول باقی مانده‌اند و چه بازیگرانی به این سریال اضافه شده‌اند.

بنا بر اعلام نتفلیکس، لی جونگ جه (بازیگر نقش اصلی فصل اول)، وی ها-جون، گونگ یو و لی بیونگ-هان بازیگرانی هستند که در فصل اول «بازی مرکب» حضور داشتند و نقش خود را در فصل دوم این سریال نیز تکرار خواهند کرد.

همچنین ییم سی-وان، کانگ ها-نئول، پارک سونگ-هون و یانگ دونگ-گئون بازیگرانی هستند که در ویدیوی منتشرشده از سوی نتفلیکس به‌عنوان افراد تازه‌وارد به جهان «بازی مرکب» معرفی شده‌اند.

نتفلیکس لی جنگ-جی را اعلام کرد ، Wi Ha-Joon ، Gong Yoo و Le Byung-Hun از فصل اول نقش های خود را بازخوانی می کنند.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار فصل دوم «ماهی مرکب» اعلام نشده است.

از سوی دیگر یک برنامه رئالیتی شو هم بر اساس بازی «ماهی مرکب» در حال تولید است که قرار است آبان امسال پخش شود.

سریال «بازی مرکب» که در سال 2021 از نتفلیکس پخش شد به‌سرعت جایگاه یک پدیده را پیدا کرد و در 28 روز اول 1.65 میلیارد ساعت دیده شد. این رکوردشکنی با موفقیت تاریخی در جوایز امی همراه شد. «بازی مرکب» از میان 14 نامزدی، توانست مجموعا شش جایزه از جمله جوایز کارگردانی، طراحی صحنه، جلوه‌های ویژه بصری و بازیگر نقش اول مرد (لی جونگ جه) را به‌دست بیاورد. جونگ جه به اولین بازیگر آسیایی تبدیل شد که در این رشته برنده جایزه امی شده است.

ویدیوی منتشرشده در معرفی بازیگران فصل دوم «بازی مرکب» را می‌توانید در ادامه تماشا کنید.

همچنین برای تماشای فصل اول «بازی مرکب» در فیلم‌نت می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.