نیکلاس کیج در جریان برگزاری جشنواره فیلم تورنتو و نمایش تازه ترین فیلم خود با نام «سناریوی رویایی» عنوان کرد این یکی از بی نقص ترین فیلمنامه‌ای های بود که مطالعه کردم.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، فیلم سینمایی «سناریوی رؤیایی» (Dream Scenario) به کارگردانی کریستفر بورگلی و بازی نیکلاس کیج ، شنبه این هفته در جشنواره فیلم تورنتو اکران شد.

داستان این فیلم در مورد پروفسوری است که پس از ظاهر شدن در خواب همه به یک ستاره مشهور تبدیل می‌شود.

کیج در این مراسم حضور داشت و روی صحنه گفت «سناریوی رؤیایی» یکی از معدود پروژه‌های کارنامه‌اش است که پس از خواندن فیلمنامه‌ای بی‌نقص تصمیم به بازی گرفته است. «بزرگ کردن آریزونا» (Raising Arizona)، «بوسه خون‌آشام» (Vampire’s Kiss) و «ترک لاس وگاس» (Leaving Las Vegas) دیگر فیلم‌های‌اند که از نگاه او چنین فیلمنامه‌هایی دارند.

کیج درباره نقش خود در «سناریوی رؤیایی» می‌گوید: «احساس کردم که تجربه زندگی‌اش را دارم. شاید من اولین بازیگری باشم که یک روز صبح بیدار شده و دیده است که یک نفر مونتاژی از لحظات فروپاشی روانی و وحشت‌زدگی، و گلچینی از فیلم‌های مختلف او را در اینترنت منتشر کرده است. کیج می‌گوید: این ویدئو به شدت گسترش پیدا کردو من برای اینکه مانع شوم هیچ کاری از دستم برنمی‌آمد. نمی‌توانستم به شکل قانونی متوقفش کنم؛ به هیچ شکلی نمی‌توانستم.

فیلم «سناریوی رؤیایی» ۱۰ نوامبر در سالن‌های سینمای آمریکا اکران خواهد شد. جشنواره فیلم تورنتو تا ۱۷ سپتامبر ادامه دارد.

ترجمه: سارا شایگان