پیتر جکسون کارگردان سری فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» (The Lord of the Rings) از «با من حرف بزن» (Talk to Me) که این روزها در ایالات متحده پرفروش شده ستایش کرده است.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، پیتر جکسون که فیلم‌های «بد سلیقگی» (Bad Taste) و «مرگ مغزی» (Braindead) را در ژانر وحشت ساخته، با انتشار بیانیه‌ای از طریق یکی از پخش‌کنندگان «با من حرف بزن» در استرالیا این فیلم را «به شکل بی‌رحمانه‌ای ترسناک و آشفته‌کننده به بهترین شکل» توصیف کرده است.

جکسون اضافه می‌کند:‌ «با من حرف بزن» صرفا فیلم خوبی نیست فیلم خیلی خیلی خوبی است. بهترین و پرحرارت‌ترین فیلم ترسناکی است که سال‌های اخیر از آن لذت برده‌ام!

«با من حرف بزن» با بودجه ۴ میلیون دلاری تولید شده و تاکنون بیش از ۳۳ میلیون دلار بلیت‌فروش کرده است. برادران فیلیپو برای کارگردانی این فیلم پیام‌هایی از استیون اسپیلبرگ، جردن پیل و جرج میلر دریافت کرده‌اند. این زوج فیلمساز در یوتیوب با تولید ویدیوهای ترسناکی که از چاشنی طنز برخوردار بود شروع کردند.

سوفی وایلد در این فیلم نقش نوجوانی به نام میا را بازی کرده است که از دوستانش می‌خواهد در یک جلسه احضار روح در سالگرد درگذشت مادرش به او کمک کنند. اما دیری نمی‌گذرد که میا خود را طعمه نیروهای فراطبیعی می‌بیند. دیگر بازیگران فیلم جو برد، الکساندرا جنسن، اوتیس دانجی، زویی تراکس، و میراندا اوتو خواهند بود. استودیوی ای-۲۴ هفته پیش با انتشار یک تیزر به صورت رسمی تولید قسمت دوم «با من حرف بزن» را تأیید کرد.