دو تن از بزرگ‌ترین ستارگان سینمای هند در پروژه‌ای جدید روبه‌روی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از ورایتی، شاهرخ خان و سلمان خان در فیلم «تایگر علیه پاتان» در مقابل هم قرار خواهند گرفت.

این اتفاق در پی موفقیت قابل توجه فیلم «پاتان» به کارگردانی سیدهارت آناند اتفاق افتاد که به موفق‌ترین فیلم سینمای هند در سال 2023 تاکنون تبدیل شد.

شاهرخ خان نقش اصلی «پاتان» را ایفا کرده بود اما سلمان خان هم حضوری افتخاری و کوتاه در فیلم داشت. با این وجود «تایگر علیه پاتان» اولین حضور همزمان دو ستاره بزرگ سینمای هند در دو نقش محوری یک فیلم از زمان «کاران آجون» (1995) خواهد بود.

کارگردانی «تایگر علیه پاتان» هم به عهده سیدهارت آناند خواهد بود. یک منبع محلی اعلام کرد سیدهارت آناند هر گونه حمایت مورد نیاز را دریافت خواهد کرد تا «تایگر علیه پاتان» را به «بزرگ‌ترین فیلم تولیدشده در تاریخ سینمای هند» تبدیل کند.

«تایگر علیه پاتان» تازه‌ترین فیلم از جهان جاسوسی استودیوی فیلمسازی یاش راج فیلم است که مجموعه فیلم‌هایی با محوریت شخصیت «تایگر» (با بازی سلمان خان) و البته فیلم «پاتان» از جمله محصولات آن محسوب می‌شوند.

«پاتان» با بازی شاهرخ خان، دیپیکا پادوکون و جان آبراهام، با فروش جهانی بالغ بر 130 میلیون دلار پرفروش‌ترین فیلم سال 2023 سینمای هند و دهمین فیلم پرفروش امسال سینمای جهان تاکنون لقب گرفته است.

فیلم بعدی دنیای جاسوسی استودیوی یاش راج فیلم، «جنگ 3» نام دارد که با بازی سلمان خان در نقش تایگر، قرار است نوامبر 2023 به نمایش درآید.

گزارش‌ها حاکی از این است که فیلمبرداری «تایگر علیه پاتان» در سال 2024 انجام خواهد شد.

فیلم «پاتان» هم‌اکنون با دوبله اختصاصی فیلم‌نت از طریق این لینک در دسترس علاقه‌مندان به سینمای روز دنیا قرار دارد.