ساترا به‌منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه 1402 را به سکوهای دارای مجوز عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، در راستای حمایت از رسانه‌های دارای مجوز از ساترا، این سازمان در نظر دارد بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه 1402 شامل 187 قسمت محتوا در قالب‌های مختلف برنامه، فیلم و سریال، منطبق بر مبنای نظام رتبه‌بندی را در اختیار رسانه‌های دارای مجوز قرار دهد.

بسته محتوایی اردیبهشت‌ماه ساترا شامل مجموعه نمایشی «بچه محل» (عمو پورنگ) در30 قسمت، سریال‌های «هوش سیاه» در 15 قسمت و «پژمان» در 25 قسمت، مینی سریال‌های «مرد در مقابل زنبور» در 5 قسمت، «ریشه ها» در 8 قسمت، انیمیشن‌های «دالتون‌ها» در 26 قسمت و «کامیون زباله» در یک قسمت، مسابقه‌های «سیم آخر» در 30 قسمت و «ایران» (فصل دوم) در 15 قسمت، مستند 30 قسمتی «ملاقات با تاریخ» و فیلم‎های سینمایی «کلاشینکف» و «مسیر ایرلندی» است.

متقاضیان می‌توانند به‌منظور دریافت این بسته‌های محتوایی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88345199 داخلی 448 تماس بگیرند.