هادی حجازی فر ازپیشنهادهای کاری خود پس از بازی در «پوست شیر» گفت.

به گزارش فیلم نت نیوز،هادی حجازی فر بازیگر سریال «پوست شیر» که به طور اختصاصی از فیلم نت پخش شد و مخاطبان زیادی را نیز با خود همراه کرد، می گوید میانه خوبی با شهرت ندارد ولی شهرتی که پس از این سریال به دست آورده باعث رونق بیشتر کارش نیز شده است.

*«پوست شیر» جزو معدود کارهایی بود که با حجم تلخی بالای آن مخاطب خیلی ارتباط گرفت.

در کار بازیگری برای من به شدت اتفاق عجیب و غریبی بود هم باعث بالا رفتن قراردادهای بعدی من شد هم باعث شد ۸۰ درصد پروژه‌ها سراغ من و دیگر بازیگران این سریال بیایند. یک اتفاق بد هم این بود که الان دیگر تقریباً خیلی‌ها مرا می‌شناسند چون قبلاً بیشتر طرفداران فیلم‌های دفاع مقدسی مرا می‌شناختند.

*چرا بد باشد؟

کاراکتر من خجالتی است و حتی به جای مردم خجالت می کشم که من را می‌شناسند اما روی آن را ندارند که درخواست عکس گرفتن را مطرح کنند. (می خندد) به نظرم با شهرت زندگی سخت‌تر می‌شود اما «پوست شیر» با در نظر گرفتن همه اعتباری که بازیگرانش داشتند، اعتبار اصلی اش را از سازندگانش می‌گیرد و مربوط به برادران محمودی است. «پوست شیر» برای خود من فضایی بود که توانستم بهترین خودم را ارائه کنم. در «موقعیت مهدی» هم همین بود، بچه‌ها بهترین خود را ارائه کردند و جمشید و نوید محمودی فضایی را فراهم کردند که همه بتوانند بهترین خود را ارائه دهند. اگر «پوست شیر ۲» هم ساخته شود بدون حضور من هم به مقصد می‌رسد چون برندی که ساخته شد از تک تک ما قوی‌تر است.

منبع: مهر