چهار بازیکن برتر «پدرخوانده» مشخص شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مرحله دوم نظرسنجی مردمی انتخاب بهترین پلیر فصل اول رئالیتی‌شوی «پدرخوانده»، مافیا به روایت سعید ابوطالب، در استوری صفحه رسمی پلتفرم فیلم‌نت برگزار شد.

در این نظرسنجی هشت پلیر برتر «پدرخوانده» با هم به رقابت پرداختند که در نهایت امیرعلی نبویان، بهاره افشاری، مجید واشقانی و بهنام تشکر به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

در این مرحله مجموعا 288 هزار و 595 رای ثبات شد که امیرعلی نبویان با کسب 60 هزار و 254 رای، بیشترین تعداد رای را از سوی مردم به دست آورد.

در مرحله نیمه‌نهایی امیرعلی نبویان و بهنام تشکر در یک سمت جدول و بهاره افشاری و مجید واشقانی در سمت دیگر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف دو فینالیست نظرسنجی مردمی انتخاب بهترین پلیر فصل اول رئالیتی‌شوی «پدرخوانده» مشخص شود.

مرحله نیمه‌نهایی نظرسنجی انتخاب بهترین پلیر فصل اول «پدرخوانده» امروز جمعه 25 فروردین 1402 از ساعت 12 در استوری صفحه رسمی پلتفرم فیلم‌نت آغاز می‌شود.

در ادامه پرتره چهره‌های صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی نظرسنجی انتخاب بهترین پلیر فصل اول «پدرخوانده» و تعداد رای هر کدام در مرحله دوم نظرسنجی را مشاهده می‌کنید.