بخش «سینمای دیگر» فیلم نت با فیلم کوتاه «جامانده» به‌روز می‌شود.

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم کوتاه «جامانده» به کارگردانی جعفر مهیاری از چهارشنبه 19 مهرماه 1402 در بخش «سینمای دیگر» فیلم نت عرضه می شود. از مهیاری پیش از این سه فیلم کوتاه دیگر «ایلدا»، «آخرین زنگ» و «هاله» در همین بخش عرضه شده و در دسترس است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: سامان و شبنم قصد مهاجرت دارند چمدان‌هایشان را بسته اند و 2 بامداد منتظر تاکسی فرودگاه هستند تا برسد. پس از رسیدن تاکسی آنها قصد بیرون رفتن از خانه را دارند که با قفل بودن در آپارتمانشان مواجه می شوند. آنها به قصد پیدا کردن کلید همه جا را زیر و رو می کنند اما خبری نیست؛ تا سامان مجبور می شود قفل در را بشکند اما پس از باز شدن در آپارتمان، آنها با قفل بودن در ضد سرقت آهنی مقابل در ورودی، روبه رو می شوند. درها همه قفلند و آنها هیچ راهی برای بیرون رفتن ندارند…

این فیلم در ژانر درام سال 1400 تولید شده است.

عوامل فیلم عبارتند از تهیه کننده: جعفر مهیاری، حسن تدینی، نویسنده، کارگردان: جعفر مهیاری، فیلمبردار: هاشم مرادی، تدوین: عماد خدابخش، صدابردار: محمد درگاهی، صداگذاری، طراحی و میکس صدا: محمد درگاهی، آهنگساز: عرفان مبرقع، گریم: سحر شمس، دستیار و برنامه ریز: روح الله ظریف، طراح لباس: بهار حیدری، طراح صحنه: پگاه شهابی، مجری طرح: مجید نصیری، مدیر تولید: سعید مهیاری، مدیر تدارکات: علی اصغر مهیاری، اصلاح رنگ و نور: محمد مرادی، دستیار دوم کارگردان و منشی صحنه: اعظم شکوفه پور، دستیار فیلمبرداری: علی رضا دهقانی دهریزی، طراح پوستر: مهدی رایگانی. بازیگران: حسن تدینی، سحر گلشیرازی، محمد رحمانی.

منبع: ایلنا