یکی از آثار موفق سال 2023 سینمای هند با دوبله اختصاصی به فیلم‌نت آمد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم سینمایی «بهولا» با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد.

«بهولا» از محصولات سال 2023 سینمای هند است که در ژانرهای اکشن، ماجرایی و جنایی ساخته شده است. این فیلم داستان مردی به نام بهولا را به تصویر می‌کشد که بعد از ده سال از زندان آزاد می‌شود تا به دیدار دخترش برود، اما در میانه راه توسط افرادی دستگیر می‌شود و همه چیز برای او عوض می‌شود.

«بهولا» بازسازی فیلمی به‌نام «زندانی» (Kaithi) است که در سال 2019 ساخته شده بود. علت بازسازی فیلم موفق و دیده‌شده‌ای مثل «زندانی» در این فاصله زمانی کوتاه را می‌توان این دانست که «زندانی» به زبان تامیلی ساخته شده بود و «بهولا» فیلمی به زبان هندی است.

اجی دیوگن، ستاره سرشناس سینمای هند، را می‌توان همه‌کاره «بهولا» دانست. دیوگن نه‌تنها نقش اصلی این فیلم را ایفا کرده است بلکه کارگردان و یکی از تهیه‌کنندگان «بهولا» هم بوده است. در کنار دیوگن، بازیگرانی چون تابو، سانجای میشرا و دیپاک دوبریال در «بهولا» نقش‌آفرینی کرده‌اند. همچنین ستارگانی همچون امالا پل و آبیشک باچان نیز در این فیلم به‌صورت افتخاری حضور دارند.

«بهولا» با واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدان روبه‌رو شد اما یکی از فیلم‌های موفق سینمای هند در سال 2023 بوده است و با فروشی بیش از 111 کرور روپیه (14 میلیون دلار) در سطح جهان، پنجمین فیلم پرفروش هندی سال 2023 تا امروز لقب گرفته است.

فیلم «بهولا» را می‌توانید با مراجعه به این لینک به انتخاب خود با دوبله اختصاصی، زیرنویس فارسی یا زیرنویس انگلیسی در فیلم‌نت تماشا کنید.

منبع: ایلنا