فیلم «مردی به نام اتو» به کارگردانی مارک فورستر با دوبله اختصاصی توسط پلتفرم فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان به سینمای روز دنیا قرار گرفت.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت در راستای انتشار فیلم‌های مهم روز سینمای جهان، فیلم «مردی به نام اتو» (مارک فورستر) را با دوبله اختصاصی در اختیار سینمادوستان قرار داد.

«مردی به نام اتو» در سال 2022 ساخته شده و محصول سوئد و آمریکا است. این ساخته مارک فورستر، بازسازی فیلم سوئدی «مردی به نام اوه» است که در سال 2015 به کارگردانی هانس هولم و بر اساس رمانی به همین نام نوشته فردریک بکمن ساخته شد و توانست نامزد دو جایزه اسکار در رشته‌های بهترین فیلم خارجی‌زبان و بهترین چهره‌پردازی و آرایش مو شود.

فیلم «مردی به نام اتو» در ژانرهای کمدی و درام ساخته شده است و داستان مردی را روایت می‌کند که همسرش را از دست داده و بسیار غمگین است تا این‌که یک خانواده سرزنده همسایه او می‌شوند و همه چیز تغییر می‌کند. تام هنکس، ماریانا تروینیو، ریچل کلر، مانوئل گارسیا رولفو، ترومن هنکس و مایک بیربیگلیا در «مردی به نام اتو» ایفای نقش کرده‌اند.

مارک فورستر 54 ساله یکی از فیلمسازان مستعد هزاره جدید است که سابقه ساخت فیلم‌های مطرحی همچون «مهمانی هیولا»، «در جست‌وجوی ناکجاآباد»، «عجیب‌تر از داستان»، «بادبادک‌باز»، «ذره‌ای آرامش» (از مجموعه فیلم‌های جیمز باند)، و «جنگ جهانی زد» را در کارنامه دارد. همین پیشینه، یکی از عواملی است که «مردی به نام اتو» را به یک فیلم کنجکاوی‌برانگیز تبدیل کرده است.

نمایش عمومی «مردی به نام اتو» از 29 دسامبر 2022 آغاز شد. این فیلم با بودجه‌ای 50 میلیون دلاری، در سطح جهان توانست به فروشی بالغ بر 107 میلیون دلار دست پیدا کند. امتیاز «مردی به نام اتو» بر اساس نظر 35 هزار نفر از کاربران وبسایت IMDB، 7.5 از 10 است که نشان‌دهنده استقبال خوب از تازه‌ترین ساخته فورستر است.

فیلم کمدی-درام «مردی به نام اتو» را هم‌اکنون می‌توانید در این آدرس با دوبله اختصاصی تماشا کنید.