دو فیلم دیگر از محصولات سینمای ایران در فیلم‌نت عرضه شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، دو فیلم «مطرب» (مصطفی کیایی) و «مادر قلب اتمی» (علی احمدزاده) به محصولات ایرانی عرضه‌شده در پلتفرم «فیلم‌نت» اضافه شدند.

«مطرب» محصول سال 1398 است و پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی و عایشه‌گل جوشکن از بازیگران آن محسوب می‌شوند. فیلم «مطرب»، داستان خواننده‌ای به نام ابراهیم است که بعد از سال 57 دیگر نمی‌تواند اجرای زنده داشته باشد و همیشه در حسرت اجرای کنسرت است. او به همراه دخترش به ترکیه می‌رود تا برنامه‌ای فرهنگی را دنبال کند، اما اتفاق‌های غیرقابل پیش‌بینی و عجیبی برای آنها می‌افتد.

مصطفی کیایی علاوه بر کارگردانی و نگارش فیلمنامه، تهیه‌کنندگی «مطرب» را هم بر عهده داشته است.

«مطرب» در سال 1398 با جذب بیش از 3 میلیون و 297 هزار مخاطب و فروشی بالغ بر 38 میلیارد تومان، پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین فیلم سال سینمای ایران لقب گرفت.

«مطرب» را می‌توانید از طریق این لینک در فیلم‌نت ببینید.

«مادر قلب اتمی» در سال 1393 ساخته شده و ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان، احسان امانی، رضا بهبودی و محمدرضا گلزار از جمله بازیگرانی هستند که در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم «مادر قلب اتمی»، داستان آشنایی اتفاقی دو زن به نام‌های آرینه و نوبهار با شخصی به نام کامبیز است، که بعد از یک مهمانی شبانه در خیابان هم‌کلام می‌شوند. آنها در حالی در خیابان گشت می‌زنند که مرز بین خیال و واقعیت مشخص نیست.

مانی باغبانی و علی احمدزاده فیلمنامه «مادر قلب اتمی» را نوشته‌اند و سید امیرحسین سیدزاده هم تهیه این فیلم را بر عهده داشت.

«مادر قلب اتمی» بعد از سه سال کشمکش و نامشخص بودن شرایط اکران، سرانجام در سال 1396 روی پرده رفت.

«مادر قلب اتمی» را می‌توانید از طریق این لینک در فیلم‌نت تماشا کنید.