در شماره امروز «معرفی فیلم‌های روی پرده» به مرور و بررسی فیلم «ستاره بازی» ساخته هاتف علیمردانی می پردازیم.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، «ستاره بازی» نهمین و آخرین ساخته هاتف علیمردانی است که در سال 1398 و در کشور ایالات متحده مقابل دوربین رفته است. این فیلم برای نخستین بار در جشنواره فجر سال 1399 و در بخش مسابقه این رویداد هنری به روی پرده رفت و از تاریخ اول شهریور ماه اکران عمومی آن آغاز شد.

فروش این فیلم سینمایی تا لحظه نگارش این مطلب و پس از گذشت 18 روز از آغاز اکران در حدود یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است.

«ستاره بازی» در گونه سینمای درام اجتماعی قرار می گیرد و به بررسی و آسیب شناسی معضلات مهاجرت به ویژه روی رفتار نسل جوان می پردازد.

در این فیلم بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، ملیسا ذاکری و علی مصفا ایفای نقش می‌کنند. از نکات قابل توجه در این فیلم سینمایی حضور مارشال منش بایپر شناخته شده آمریکایی در قابل یکی از شخصیت‌های اصلی است.

«کوچه بی نام»، «هفت ماهگی» و «آبا جان» از دیگر ساخته‌های هاتف علیمردانی است.

«ستاره بازی» در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر  نامزد دو رشته بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین چهره پردازی شد.

تهیه کنندگی این فیلم سینمایی بر عهده علی سرتیپی و پخش آن بر عهده شرکت فیلمیران است و هم اکنون در 200 سالن در سر تا سر کشور قابل تماشا است.

فیلمبرداری «ستاره بازی» بر عهده معین مطلبی، ساخت موسیقی متن بر عهده بامداد افشار و تدوین آن بر عهده امیر ادیب پرور است.

اگر به تماشای آثار اجتماعی و همچنین ملودرام علاقمند هستید و به بازی بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی علاقه دارید تماشای این فیلم را از دست ندهید.