فرصت تماشای سریال پربیننده «آخرین بازمانده از ما» به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی برای علاقه‌مندان به مجموعه‌های روز تلویزیونی فراهم شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402 مجموعه‌ای از آثار نمایشی ایرانی و خارجی را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است که یکی از مجموعه‌هایی که در این بسته در دسترس مخاطبان قرار گرفته است، سریال «آخرین بازمانده از ما» است. این سریال در جهان پربیینده شده است و در ایران هم طرفداران خود را دارد.

«آخرین بازمانده از ما» یک مجموعه درام، ماجرایی و اکشن پساآخرالزمانی است که اقتباسی از یک بازی مشهور ویدیویی به همین نام به شمار می‌رود. پدرو پاسکال و بلا رمزی دو بازیگر اصلی «آخرین بازمانده از ما» هستند و بازیگرانی چون گابریل لونا، نیک آفرمن و جفری پیرس این دو بازیگر را همراهی کرده‌اند.

مجموعه «آخرین بازمانده از ما»، داستان جوئل و الی است؛ زوجی که به سختی یکدیگر را پیدا کرده‌اند و حالا مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و حضور قاتلان بی‌رحم را در سراسر آمریکا پس از یک بیماری واگیردار، تحمل کنند.

«آخرین بازمانده از ما» که فصل اول آن در 9 اپیزود منتشر شده است، توجه منتقدان را به خود جلب کرده است. بسیاری از منتقدان و کاربران اینترنتی، این مجموعه را بهترین اقتباسی قلمداد کرده‌اند که تاکنون از روی یک بازی ویدیویی انجام شده است. سریال «آخرین بازمانده از ما» تاکنون با میانگین رای 8.9 از 10 (بر اساس 340 هزار رای) رتبه چهل‌وپنجم بهترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ از دید کاربران وبسایت IMDB را کسب کرده است.