آخرین قسمت سریال «پوست شیر» همزمان با پخش از پلتفرم فیلم‌نت با حضور عوامل این سریال در چند سالن سینما به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، سریال «پوست شیر» چهارشنبه 30 فروردین 1402 با پخش قسمت هشتم از فصل سوم به پایان خواهد رسید.
همزمان با پخش قسمت پایانی «پوست شیر» از پلتفرم فیلم‌نت، چهارمین اکران این سریال از ساعت 20 در پردیس‌های سینمایی لوتوس مال، کورش، ایران مال، گالریا، هروی سنتر و سینما قدس برگزار خواهد شد. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و برادران محمودی در اکران مردمی آخرین قسمت «پوست شیر» در لوتوس مال حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان به تماشای قسمت هشتم و پایانی فصل سوم «پوست شیر» در سالن سینما، می‌توانند هم‌اکنون با مراجعه به سایت سینماتیکت و ایران‌تیک نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.
آخرین قسمت «پوست شیر»، سریال پرمخاطب ۱۴۰۱ به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه‌کنندگی نوید محمودی و نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند چهارشنبه 30 فروردین 1402 همزمان با اکران مردمی در پردیس‌های سینمایی از ساعت 20 به صورت اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت منتشر خواهد شد.