روز سه شنبه 30 مرداد ماه هفتمین قسمت از سریال «فوفو مسافری از کامادو» از پلتفرم فیلم‌نت توزیع شد به همین مناسبت نگاهی انداختیم به تازه‌ترین قسمت این سریال که در گونه سینمای کودک ساخته شده است.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز، در هفتمین قسمت سریال «فوفو مسافری از کامادو» شاهد حضور بچه‌ها در محل کار شخصیت نیما قلاقورچه که یک گاوداری عظیم هست، بودیم، در همین قسمت مهاجمان فضایی در این مکان برای یافتن شخصیت فوفو وارد می‌شوند که در موقعیتی به شدت کمیک با کارگران گاوداری اشتباه گرفته می‌شوند و تمام نقشه آنها از بین می‌رود.
از نکات بارز جدیدترین قسمت سریال فوفو ترانه های جذاب و کودکانه ای است که با صدای جواد رضویان خوانده می‌شود و همچنین شوخی های کلامی که درباره زبان حیوانات بیان می‌شود که ضمن هوشمندی برای مخاطبان کودک نیز قابل فهم و پذیرش است. همچنین در این قسمت فیلمنامه نویسان و همچنین کارگردان با زبانی ساده و گرم نکات آموزشی را در رابطه با زندگی حیوانات و نحوه مراقبت از آنها بیان می‌کنند.
از نکات حائز اهمیت سریال «فوفو مسافری از کامادو» داستانگویی آن است که هر قسمت داستانی مستقل و جذاب را دارد و همین عامل سبب شده تا کودکان و خانواده‌ها چشم انتظار قسمت آینده بمانند.
سریال «فوفو مسافری از کامادو» به کارگردانی میثم معراجی و تهیه کنندگی حسین بهمنی است و در آن بازیگرانی چون جواد رضویان، الیکا عبد الرزاقی و پاشا جمالی ایفای نقش می‌کنند.
برای تماشای قسمت هفتم سریال «فوفو مسافری از کامادو» می توانید به این لینک مراجعه کنید
منبع: سینما جریان