فیلم «صلابت» با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم هندی «صلابت» با دوبله اختصاصی توسط پلتفرم فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان به سینمای روز جهان قرار گرفت.

«صلابت» محصول سال 2023 است و توسط اچ. وینوث کارگردانی شده است. این فیلم در ژانرهای جنایی، ماجرایی و اکشن ساخته شده است. آجیت کومار، منجو وریر، ساموتیراکانی، جان کوکن و ماهانادی شانکار در «صلابت» بازی کرده‌اند.

فیلم «صلابت» داستان جنایتکاری باهوش است که به همراه تیمش، تصمیم به سرقت از بانک می‌گیرد. هیچ‌کس انگیزه آنها را از این سرقت نمی‌داند چرا که پول آدم‌های عادی غارت شده است و در این بانک نگهداری می‌شود.

«صلابت» با جمله تبلیغاتی «بدون جرئت، افتخاری در کار نیست» از 11 ژانویه 2023 روی پرده رفت و از 8 فوریه 2023 توسط نتفلیکس در دسترس مخاطبان نمایش خانگی قرار گرفت.

فیلم «صلابت» در مجموع واکنش‌های متفاوتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. بازی آجیت کومار در نقش اصلی از جمله عناصر فیلم بود که با تحسین تقریبا یکدست منتقدان روبه‌رو شد. منتقدان هندی همچنین جنبه‌های اکشن «صلابت» را تحسین کرده و به این اشاره کردند که این فیلم سرقتی، پرسش‌های زیادی را در مورد موسسات مالی و تاثیر آنها بر مردم عادی مطرح می‌کند هر چند در این زمینه چندان عمیق نمی‌شود.

فیلم «صلابت» را می‌توانید با دوبله اختصاصی فیلم‌نت در این آدرس تماشا کنید.