پلتفرم فیلم‌نت سریال جاسوسی «لانه خرگوش» را همزمان با پخش جهانی در دسترس کاربرانش قرار می‌دهد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، سریال «لانه خرگوش» همزمان با پخش جهانی در پلتفرم فیلم‌نت عرضه می‌شود.
گلن فیکارا و جان رکوا خالقان این تریلر جاسوسی هستند که پخش جهانی آن از 26 مارس 2023 (6 فروردین 1402) آغاز شده است.
سریال «لانه خرگوش» داستان جاسوسی به نام جان ویر را روایت می‌کند که به قتل متهم شده است اما در عین حال در مقابل قدرت‌های مقتدر ایستاده و برای دموکراسی مبارزه می‌کند.
کیفر ساترلند، که او را به‌خصوص برای بازی در سریال «24» به یاد می‌آوریم، نقش جان ویر را در «لانه خرگوش» ایفا کرده است. متا گلدینگ، انید گراهام، راب یانگ و والت کلینک از جمله دیگر بازیگران این مجموعه محسوب می‌شوند.
اپیزودهای اول سریال «لانه خرگوش» در مجموع با استقبال کاربران و منتقدان مواجه شده‌اند. در وبسایت راتن تومیتوز، نظر 79 درصد از منتقدان در مورد این مجموعه مثبت بوده است. در وبسایت متاکریتیک هم امتیاز این مجموعه تاکنون 66 از 100 بوده است که مثبت بودن اکثر نظرات را نشان می‌دهد.
گروهی از منتقدان به این اشاره کرده‌اند که «لانه خرگوش» تحت تاثیر تعدادی از تریلرهای سیاسی ماندگار ساخته‌شده در دهه‌های 1960 و 1970 همچون «سه روز کندور»، «کاندیدای منچوری»، «ماراتن من» و «منظر پارالاکس» است. بنابراین به‌نظر می‌رسد تماشای این مجموعه را می‌توان به‌طور ویژه به طرفداران فیلم‌های جاسوسی سینمای کلاسیک آمریکا توصیه کرد.
فصل اول «لانه خرگوش» قرار است در 8 قسمت پخش شود که تاکنون سه قسمت از آن منتشر شده است. علاقه‌مندان به آثار جاسوسی می‌توانند قسمت‌های پخش‌شده این مجموعه را، همزمان با پخش جهانی، در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنند.

برای مشاهده سریال «لانه خرگوش» می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.