علیرضا امینی در قسمت اول «قهوه ترک» فضایی پرتنش را پیش روی مخاطبانش می‌گذارد و در همین نقطه شروع از چالش‌های پیش روی شخصیت‌های اصلی‌اش رونمایی می‌کند.

به گزارش فیلم‌‌نت نیوز، اولین قسمت از سریال «قهوه ترک» به کارگردانی علیرضا امینی، چهارشنبه 3 خرداد در پلتفرم فیلم‌نت منتشر شد. ماجرای قسمت اول با معرفی دو خواهر دوقلو به نام‌های ترانه و طنین با بازی سارا رسول‌زاده در هر دو نقش شروع می‌شود. همزمان با زندگی پرچالش فعلی این دو خواهر، با پیشینه زندگی آنها هم مواجه می‌شویم.

بخش مهمی از داستان قسمت اول به شخصیت ترانه اختصاص دارد؛ دختری که تصمیم می‌گیرد پدر و خواهر دوقلویش را رها کند و پس از عبور از مرزهای زمینی به استانبول برسد. جایی که قرار است بخش عمده ماجراهای سریال اتفاق بیفتد.

نقش‌آفرینی سارا رسول‌زاده در نقش دو خواهر، از مهم‌ترین ویژگی‌های سریال است. گرچه دو خواهر تفاوت ظاهری چندانی با هم ندارند اما رسول‌زاده سعی کرده با تغییر در لحن و رفتار و نوع پوشش تمایز میان آنها را بسازد.

هنوز بازی حامد بهداد و مجتبی پیرزاده و امیر جعفری شروع نشده. درباره نقش پرهام با بازی مجتبی پیرزاده فقط اطلاعاتی توسط ترانه به دست می‌آوریم و تصویرش را در گوشی او می‌بینیم.

«قهوه ترک» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته ساخته شده و محمد رضایی‌راد فیلمنامه آن را براساس طرحی از نغمه ثمینی و خودش به نگارش درآورده است. سارا رسول‌زاده، حامد بهداد، امیر جعفری و مجتبی پیرزاده بازیگران اصلی سریال هستند.

منبع: فیلم‌نیوز