سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» در هفت قسمت 24 دقیقه‌ای با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» را با دوبله اختصاصی در دسترس علاقه‌مندان به جهان «جنگ ستارگان» («جنگ‌های ستاره‌ای») قرار داد.

«جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» یک مجموعه انیمیشنی آمریکایی است که در سال 2023 در سرویس استریم دیزنی پلاس و همچنین شبکه تلویزیونی دیزنی جونیور پخش شد. «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» اولین محصول تمام‌انیمیشنی دنیای «جنگ ستارگان» است که مخاطبان جوان را هدف قرار داده است.

سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» داستان جوان‌های شجاعی را روایت می‌کند که در دوران جمهوری اعظم، قرن‌ها قبل از داستان اصلی «جنگ ستارگان»، یاد می‌گیرند که چگونه به شوالیه‌های جدای تبدیل شوند.

الیوت ام. بور به‌عنوان کارگردان ناظر در پروژه «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» فعالیت داشته است. دی بردلی کوپر، جولیت داننفیلد، اما برمن، پیوتر مایکل و جاناتان لیپو نیز از جمله صداپیشگان این سریال انیمیشنی هستند.

سریال «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» در مجموع با استقبال منتقدان روبه‌رو شده است. منتقدان این سریال را نمایشی سرگرم‌کننده و مقدمه‌ای خوب برای آشنا کردن کودکان با جهان «جنگ ستارگان» دانسته‌اند و همین‌طور تاکید سریال بر درس‌های زندگی و موفقیت در انتقال روح جهان «جنگ ستارگان» را از ویژگی‌های مثبت این مجموعه قلمداد کرده‌اند.

سریال انیمیشنی «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» را هم‌اکنون می‌توانید در هفت قسمت 24 دقیقه‌ای و با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.

[برای تماشای «جنگ ستارگان: ماجراجویی‌های جدای جوان» می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.]

 

منبع: سینما جریان