اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان ایرانمهر تهران بستریشده بود، از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از ایرنا، اصغر سمسارزاده به دنبال اجرای چند شب پیش در پردیس موسیقی باغ کتاب دچار سرگیجه شده و به منزل و پس از آن به بیمارستان منتقل می‌شود.

سمسارزاده که از اواخر سال گذشته تاکنون در نمایش خانه سالمندان بانوان ایفای نقش می‌کند، به کرونا مبتلا شده و در چند روز گذشته در بیمارستان بستری است.

سمسارزاده در گفت و گوی تلفنی دلیل بستری شدن خود را ابتلا به کرونا اعلام کرد.

این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون همچنان برنامه صبح جمعه با شما را در دست اجرا دارد.

همچنین بنا به گزارش خبرگزاری تسنیم، سمسارزاده از وضعیت رو به بهبود خود خبر داد و تاکید کرد که وخامتی ندارد و به‌زودی به صحنه تئاتر برخواهد گشت.

بنا بر این گزارش، خبرهایی از بستری شدنِ اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در بیمارستان ایرانمهر تهران منتشر شده است.

این هنرمند پیشکسوت در گفت‌وگویی این خبر را تایید کرد اما این نکته را در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم یادآور شد که حال او رو به بهبود است و بعد از یک هفته لحظاتی پیش از بیمارستان مرخص شد.

او همچنین به این نکته اشاره کرد: به بیماری کرونا مبتلا شدم و ریه‌ام را درگیر کرد. اما خوشبختانه پزشکان زحمت کشیدند و بعد از 7 روز، مرخص شدم و به زودی به صحنه تئاتر برخواهم گشت.

به گفته این هنرمند، به دنبال اجرای چند شب پیش در پردیس موسیقی باغ کتاب دچار سرگیجه شده و پس از آن به بیمارستان منتقل شده است.

او همچنین روی این نکته تاکید کرد برخی در فضای‌مجازی نوشته‌اند حال اصغر سمسارزاده خوب نیست، خوشبختانه حال و احوالم رو به بهبود و وضعیت خوبی دارم.

سمسارزاده از اواخر سال گذشته تاکنون در نمایش «خانه سالمندان بانوان» با بهزاد محمدی اجرای تئاتر دارد و با بهبودی او دوباره به صحنه برمی‌گردد. البته همچنان برنامه «صبح جمعه با شما» را هم دارد و این روزها‌ سریال نمایش‌خانگی «دیو و ماه پیشونی» هم با بازی او در فضای پلتفرم‌ها پخش می‌شود.