فیلم چینی «زمین سرگردان 2»، سومین فیلم پرفروش سال 2023 سینماهای جهان، با زیرنویس فارسی در پلتفرم فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان سینمای روز دنیا قرار دارد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، «زمین سرگردان 2» یک فیلم پرهزینه چینی در ژانرهای درام، ماجرایی و اکشن است که می‌توانید آن را با مدت زمان 2 سا عت و 53 دقیقه در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.

«زمین سرگردان 2» در پی موفقیت شگفت‌انگیز فیلم «زمین سرگردان» در سال 2019 و به‌عنوان پیش‌درآمدی بر آن ساخته شد. «زمین سرگردان» با بودجه‌ای 50 میلیون دلاری ساخته شد و 701 میلیون دلار فروخت تا نه‌تنها به پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای چین بلکه به پنجمین فیلم پرفروش غیرانگلیسی‌زبان تاریخ سینما تبدیل شود. «زمین سرگردان 2» هم تاکنون 600 میلیون دلار فروخته و تا امروز سومین فیلم پرفروش سال 2023 لقب گرفته است. جالب است که رتبه دوم این فهرست هم در اختیار فیلم دیگری از سینمای چین است.

در فیلم «زمین سرگردان 2»، بشر موتورهای عظیمی می‌سازد تا سیاره را به سمت منظومه شمسی جدید سوق دهد زیرا خورشید به سرعت در حال سوختن است.

فرانت گوو که کارگردانی «زمین سرگردان» را بر عهده داشت، در قسمت دوم هم این مسئولیت را تکرار کرده است. اندی لائو، جینگ وو، ویلیس چانگ، کلارا لی و اندرو لی بازیگران «زمین سرگردان 2» هستند.

فیلم «زمین سرگردان 2» علاوه بر موفقیت قابل توجه تجاری، با نظر مثبت منتقدان هم روبه‌رو شده است. در وبسایت راتن تومیتوز، 79 درصد از 19 یادداشت نوشته‌شده بر این فیلم مثبت بوده‌اند. در وبسایت متاکریتیک، میانگین امتیاز «زمین سرگردان 2» بر اساس 7 یادداشت منتشر شده، 56 از 100 است. میانگین امتیاز «زمین سرگردان 2» در وبسایت IMDB هم، بر اساس بیش از 9 هزار و 400 رای، 7.3 از 10 است.

فیلم چینی «زمین سرگردان 2» را می‌توانید با زیرنویس فارسی اختصاصی از طریق این لینک در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.