در نوروز 1402 می‌توانید مجموعه‌ای از فیلم‌ها و سریال‌های انیمیشنی را به‌طور رایگان در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1402، مجموعه‌ای از محصولات نمایشی ایرانی و خارجی را به‌صورت رایگان در دسترس کاربران خود قرار خواهد داد. این مجموعه طیف وسیعی، از فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها تا مجموعه‌های مستند، رئالیتی شو و انیمیشن را در بر می‌گیرد. در این مطلب به معرفی فیلم‌ها و سریال‌های انیمیشنی می‌پردازیم که در نوروز 1402 به‌صورت رایگان توسط پلتفرم فیلم‌نت در اختیار کاربران این پلتفرم قرار خواهند گرفت.

«دیپا و آنوپ» (Deepa & Anoop)

این مجموعه انیمیشنی، داستان دیپا و بهترین دوستش، آنوپ، را نشان می‌دهند که ساده‌ترین مسائل را با تخیلی‌ترین راه‌ها حل می‌کنند.

«نگهبانان پارک» (Spirit Rangers)

این سریال انیمیشنی از محصولات نتفلیکس، داستان سه خواهر و برادر بومی آمریکایی را دنبال می‌کند که یک راز مشترک دارد – آنها “نگهبانان پارک” هستند!

«گوسفند کاراته‌باز» (Karate Sheep)

این مجموعه انیمیشنی داستان گوسفندی بازیگوش به نام تریکو است که همیشه ایده‌های جدیدی را با گله در میان می‌گذارد. این ایده‌ها گاهی باعث دردسر می‌شود و این در حالی است که گرگی در آن حوالی در کمین گله است.

«بیلبی» (Bilby)

این انیمیشن 8 دقیقه‌ای، داستان خرگوش کوچکی به نام بیلبی است که در صحرای استرالیا با سختی‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند اما با دیدن پرنده‌ای کوچک سرپرستی‌اش را بر عهده می‌گیرد تا او را از دست شکارچیان نجات دهد.

«پدرم شکارچی جایزه‌بگیر» (My Dad the Bounty Hunter)

سریال انیمیشنی کمدی «پدرم شکارچی جایزه‌بگیر» داستان دو کودک است که وقتی به شکل اتفاقی پا به فضا می‌گذارند، متوجه می‌شوند پدرشان بزرگ‌ترین جایزه‌بگیر تمام کهکشان‌ها است.

«تخم‌مرغ‌ها» (Eggs)

انیمیشن 86 دقیقه‌ای «تخم‌مرغ‌ها» داستان دزدیده‌شدن تعدادی از تخم‌مرغ‌های رنگی عید پاک است. گروهی از پرندگان مختلف از اطراف شهر دور هم جمع می‌شوند تا آنها را پیدا کنند.

«جزیره شکل‌ها» (Shape Island)

این سریال انیمیشنی ماجراجویی‌های مربع جدی، دایره شجاع و مثلث حیله‌گر را نشان می‌دهد. کودکان با تماشای این مجموعه یاد می‌گیرند که دوستی با وجود تفاوت‌ها، می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد.

«کوسه‌سگ» (Sharkdog)

این سریال انیمیشنی به زندگی یک پسربچه 10 ساله به نام مکس می‌پردازد که بهترین دوستش یک حیوان خانگی نیمه‌سگ، نیمه‌کوسه است. کوسه‌سگ که از قدرت‌های خود بی‌خبر است هر جا که می‌رود ردی از خرابکاری بر جای می‌گذارد.

«شهر ارواح» (City of Ghosts)

«شهر ارواح» سریالی انیمیشنی است که داستان گروهی از کودکان را روایت می‌کند که ماجراهای محله‌های مختلف شهرشان را از طریق ارتباط برقرار کردن با ارواحی که در آنجا سکونت دارند کشف می‌کنند.