دنیل ردکلیف بازیگر سری فیلمهای «هری پاتر» در جدیدترین مصاحبه خود نسبت به ساخت سریال هری پاتر در شبکه اچ بی او مکس واکنش نشان داد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز به نقل از هالیوود ریپورتر، دنیل ردکلیف بازیگر سری فیلمهای محبوب «هری پاتر» در تازه ترین مصاحبه نسبت به ساخت سریال «هری پاتر» چنین گفته است: من علاقه ای به حضور در این سریال ندارم، تصور می‌کنم که آنها سعی دارند کاملا از نو شروع کنند و یقین دارم هر کسی بخواهد آن را بسازد تمایل دارد نسخه خودش را ارائه کند و شاید تمایل نداشته باشد راهی برای نقش کوتاه هری پاتر قدیمی در این سریال پیدا کند، پس دنبال بازی در این سریال نیستم! ولی در عین حال آرزوی موفقیت برای بازیگر سری تازه هری‌پاتر دارم.

هالیوود ریپورتر در ژانویه 2021 اعلام کرد اچ بی او مکس قصد دارد سریالی بر اساس کتاب‌های هری پاتر را بسازد. در این مجموعه بازیگر جدیدی نقش هری پاتر را ایفا می کند و طبق اخبار منتشر شده دارای جزییات داشتانی تازه ای نسبت به نسخه های سینمایی است.

شایان ذکر است از سال 2001 تا 2011 هفت قسمت از داستان‌های هری پاتر تبدیل به فیلمهای سینمایی شدند که با استقبال بسیار زیاد مخاطبین کودک و نوجوان در سراسر جهان رو به رو شد.