به مناسبت عرضه سریال «پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه اژدها» در پلتفرم فیلم‌نت، نگاهی به مشخصات این مجموعه انیمیشنی و چکیده نظر تعدادی از منتقدان در مورد آن انداخته‌ایم.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، به‌تازگی مجموعه انیمیشنی «پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه اژدها» با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شده است. به این بهانه نگاهی انداخته‌ایم به مشخصات، امتیازها و نظرات منتقدان در مورد این سریال.

 

نام مجموعه: «پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه اژدها» (Kung Fu Panda: The Dragon Knight)

صداپیشگان: جک بلک، ریتا اورا، کریس گیر

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی «پاندای کونگ فوکار: شوالیه اژدها»، ماجرای پو را دنبال می‌کند که در زمانی نامشخص بعد از پاندای کونگ فوکار، استاد شده است و به عنوان محافظ چین شناخته می‌شود اما بعد از اینکه در یکی از ماموریت‌هایش شکست می‌خورد و نمی‌تواند دستکش جادویی را از دست راسوهای حقه‌باز دربیاورد محبوبیتش را از دست می‌دهد.

وضعیت عرضه در فیلم‌نت: دو فصل کامل (در مجموع در 23 قسمت) در فیلم‌نت منتشر شده است.

امکانات در فیلم‌نت: دوبله اختصاصی (تمام قسمت‌ها)، زبان اصلی، زیرنویس فارسی و زیرنویس انگلیسی.

دستاوردها: نامزد جایزه آنی در رشته بهترین طراحی استوری‌برد در انیمیشن تلویزیونی

امتیاز در سایت آی‌ام‌دی‌بی: 6 از 10 (بر اساس هزار و هشتصد رای)

درصد رضایت کاربران فیلم‌نت: 88 درصد

زمان هر قسمت: 23-24 دقیقه (قسمت دوازدهم از فصل دوم: 45 دقیقه)

چکیده نظر منتقدان:

پلی کانوِی از کامان سنس مدیا: در حالی که انبوهی از اکشن پر جنب‌وجوش و ماجراجویی وجود دارد، بازگشت جک بلک چیز چندانی به این مجموعه کم‌وبیش بی‌مزه اضافه نمی‌کند.

داگلاس لامان از دِ اسپول: «شوالیه اژدها» به پو یک ماجراجویی جدید با سهم منصفانه‌ای از جذابیت اضافه می‌کند.

تسا اسمیت از ماماز گیکی: «پاندای کونگ‌فو کار: شوالیه اژدها» به جک بلک به‌عنوان صداپیشه پو خوش‌آمد می‌گوید و پر از سکانس‌های اکشن درجه یک، انیمیشن خیره‌کننده، و داستانی خارق‌العاده است.

کریستوفر لوید از فیلم یاپ: اسپین‌آف این مجموعه فیلم که به صورت آنلاین اکران شده با حضور جک بلک، علی‌رغم مقادیری انیمیشن سطح پایین، همان حس سرگرمی و شوخ‌طبعی مسخره آشنا را به ارمغان می‌آورد.

 

مجموعه انیمیشنی «پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه اژدها» را می‌توانید از این لینک در فیلم‌نت تماشا کنید.