آنجلینا جولی»دختر پانزده ساله‌اش ویوین جولی-پیت را به عنوان دستیار تولید تئاتر موزیکال «بیگانگان» (The Outsiders) انتخاب کرد. ویوین یکی از فرزندان مشترک جولی و برد پیت است. این اولین بار است که جولی و ویوین در پروژه هنری مشترکی همکاری می‌کنند. ویوین نیز برای اولین بار در تولید پروژه‌ای در صنعت نمایش مشارکت خواهد کرد.

جولی در مصاحبه با «اینترتینمنت تونایت» می‌گوید دخترش تمایل دارد ابتدا از پشت صحنه وارد صنعت سرگرمی شود: ویو من را به یاد مادرم می‌اندازد که مصمم نبود در کانون توجه باشد اما می‌خواست از هنرمندان دیگر حمایت کند. او نسبت به تئاتر بسیار جدی و دقیق است.

این نشریه گزارش داده است که جولی دخترش را از خردسالی به تئاتر می‌برد و علاقه او به نمایش‌های موزیکال را برانگیخته است. ویوین وقتی شیفته «بیگانگان» می‌شود که تئاتر را در اولین اجرایش در سن دیه‌گو و در کنار مادرش می‌بیند.

یکی از منابع «اینترتینمنت تونایت» می‌گوید:‌ انجلینا و ویوین سپس با «اس. ای. هینتون» ملاقات می‌کنند که وقتی رمان «بیگانگان» را نوشت هم سن و سال ویوین بود. انجلینا در نتیجه دیدن نمایش و گفت‌وگو با نویسنده، تصمیم می‌گیرد تهیه‌کننده تئاتر در برادوی باشد.

جولی در جشنواره کن سال ۲۰۰۸ تأیید کرد که به زودی فرزندانی دوقلو به دنیا می‌آورد. او به مدت دو هفته در یک بیمارستان ساحلی در نیس بستری شد در حالی که عکاسان در آن نزدیکی اردو زدند. جولی ناکس لئون و ویوین مارکلین را ۱۲ ژوئیه آن سال به دنیا آورد.

 

منبع و ترجمه: 30نما