انیمیشن رکوردشکن «برادران سوپر ماریو» با دوبله اختصاصی به فیلم‌نت آمد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت پرفروش‌ترین فیلم سینمایی سال 2023 را با دوبله اختصاصی در اختیار طرفداران سینمای انیمیشن و تعقیب‌کنندگان سینمای روز دنیا قرار داد.

کمتر کسی است که با بازی‌های ویدیویی «ماریو» و کاراکتر دوست‌داشتنی سوپر ماریو آشنا نباشد. بنابراین عجیب نبود که انیمیشن «برادران سوپر ماریو» از همان اولین مراحل تولید با توجه ویژه رسانه‌ها مواجه و در نهایت به بزرگ‌ترین موفقیت سینمای 2023 تا امروز تبدیل شد.

«برادران سوپر ماریو» داستان لوله‌کشی به‌نام ماریو به‌همراه برادرش لوئیجی است که در یک هزارتوی زیرزمینی سفر می‌کنند و در تلاش برای نجات یک شاهزاده خانم اسیرشده هستند.

کارگردانی انیمیشن «برادران سوپر ماریو» بر عهده مایکل جلنیک بوده است. تعدادی از ستارگان سینمای آمریکا از جمله کریس پرت، آنیا تیلور-جوی، جک بلک و سث روگن در «برادران سوپر ماریو» صداپیشگی کرده‌اند.

این انیمیشن جذاب از 5 آوریل 2023 (16 فروردین 1402) اکران شد و رکوردهای مختلفی را جابه‌جا کرد. از جمله این رکوردها می‌توان به موفق‌ترین افتتاحیه یک فیلم انیمیشن در تاریخ سینما و همچنین بیشترین فروش برای یک فیلم تهیه‌شده از روی بازی‌های ویدیویی اشاره کرد. «برادران سوپر ماریو» با بیش از 1.2 میلیارد دلار فروش در سطح جهان، پرفروش‌ترین فیلم سال 2023 تا امروز و پنجمین انیمیشن پرفروش تاریخ سینما لقب گرفته است.

[پرفروش‌ترین فیلم سینمایی سال 2023 را می‌توانید با مراجعه به این لینک و با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.]

منبع: ایرنا