فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» توسط پلتفرم فیلم‌نت به نمایش خانگی آمد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پلتفرم فیلم‌نت در ادامه برنامه انتشار فیلم‌های مهم روز سینمای دنیا، فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد»، یکی از فیلم‌های مهم ابرقهرمانی سال 2022، را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد.

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد»، داستان درگیری میان دو ملت است که به دنبال تصاحب نمادهای پیشرفته تمدن هستند. از طرفی ملت واکاندا در حالی که در سوگ پادشاه خود هستند با قدرت‌های مداخله‌گر جهانی نیز مبارزه می‌کنند.

رایان کوگلر که قسمت قبلی «پلنگ سیاه» را در 2018 ساخته بود، در این فیلم هم روی صندلی کارگردانی نشسته و لتیشیا رایت، لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا، وینستون دوک، آنجلا بست و میکلا کوئل در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» با بودجه‌ای 250 میلیون دلاری ساخته شده و تاکنون در سطح جهان 842 میلیون دلار فروش داشته که هرچند چیزی حدود نیم میلیارد دلار کمتر از فروش فوق‌العاده قسمت قبلی است اما باز هم از نظر تجاری موفقیت‌آمیز تلقی می‌شود. «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» با این فروش، ششمین فیلم پرفروش سال 2022 لقب گرفت.

«پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» در مجموع نظرات مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده است. در این میان به‌طور ویژه نقش‌آفرینی آنجلا بست مورد توجه قرار گرفته است. بست برای بازی در این فیلم جایزه گلدن‌گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد و در همین رشته نامزد جایزه اسکار هم شده است.

«پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» را می‌توانید این‌جا تماشا کنید.