فصل دوم سریال «پوست شیر» روز گذشته چهارشنبه 19 بهمن درحالی به پایان رسید که گمانه‌زنی‌ها درباره عامل اصلی ربوده شدن دختر نعیم کماکان ادامه دارد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، با انتشار قسمت هشتم از فصل دوم سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی، پرونده این فصل هم بسته شد. حالا مخاطبان باید منتظر باشند و ببینند معمای سریال در فصل سوم به چه سمت‌وسویی خواهد رفت.

با توجه به کدهایی که در این قسمت پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد شک‌وشبهه‌ها نسبت به عامل اصلی ربوده شدن دختر نعیم وارد مرحله جدیدی شده و به همین دلیل کاربران سریال در فضای مجازی حدس‌وگمان‌های زیادی در این زمینه زده‌اند.

با وجود اینکه رضا پروانه رفاقتش را ثابت کرده و درباره علت علاقه‌اش به نعیم گفته اما کماکان بخش مهمی از مخاطبان او را مقصر اصلی دانسته‌اند. البته این فرضیه در همان بخش کامنت‌ها توسط برخی دیگر رد شده است.

به گمان برخی دیگر محب با بازی شهاب حسینی مقصر ماجراست و بعضی‌ها به دوست نعیم که این باغ را در اختیارشان گذاشته است، شک کرده‌اند. در این بین حدس‌وگمان‌هایی هم درباره پدر ناتنی ساحل وجود دارد.

به‌هرحال اکثر مخاطبان از اینکه مجبورند مجددا صبر کنند تا ادامه سریال‌ را چند هفته دیگر در فصل سوم ببینند گلایه کرده‌اند.

سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی با بازی هادی حجازی‌فر، شهاب حسینی، پانته‌آ بهرام، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، مهرداد صدیقیان و … چهارشنبه‌ها از فیلم‌نت منتشر می‌شود.

منبع: فیلم‌نیوز