در بازسازی «بامبی» صحنه مرگ مادر به دلیل «حساسیت‌های» نسل جدید حذف می‌شود.
به گزارش فیلم نت نیوز، کم‌کم باید عادت کنیم که هر روز تصمیمات عجیب جزو تازه زندگی شده است و حالا انیمیشن کلاسیک بامبی (Bambi) که در سال ۱۹۴۲ اکران شد و با صحنه مرگ مادر دل‌ بسیاری را شکست، سوژه بازنویسی شد.

اما لیندزی اندرسون بیر نویسنده بازسازی این فیلم که سال گذشته از پروژه جدا شد در مصاحبه‌ای فاش کرد که احتمال دارد این صحنه مهم از داستان حذف شود. بازسازی بامبی از سال ۲۰۲۰ در دست ساخت بوده  و سارا پولی آن را کارگردانی خواهد کرد.

لیندزی اندرسون بیر در این مورد گفت: نمی‌خواهم داستان را لو دهم، اما این تصوّر وجود دارد که بعضی از بچه‌ها و خانواده‌های این نسل به صحنه مرگ مادر حساسیت بیشتری نسبت به گذشته نشان می‌دهند. به نظر من این یکی از دلایلی خواهد بود تا فیلم را به فرزندانشان نشان نداده‌اند.

او افزود صحنه تیر خوردن و کشته شدن مادر بامبی برای نسل امروزی قابل پذیرش نیست و بیان کرد: فکر می‌کنم راهی برای به‌ روز کردن بامبی وجود دارد و برداشت ما از آن، نگاه جامع‌ تری ارائه داد.

نوآ هارپستر و میکا فیتسرمن بلو نویسندگان بازسازی بامبی خواهند بود و احتمالا دیزنی درخواست حذف سکانس کشته شدن مادر بامبی توسط شکارچیان را داده است. این فیلم برای اکران در سال ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده است.