اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه کنندگی علی سرتیپی رونمایی شد.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز به نقل از روابط عمومی پروژه، در حالی که فقط 3 روز تا اکران فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه کنندگی علی سرتیپی باقی مانده است، اولین تیزر رسمی این فیلم سینمایی رونمایی شد.

با توجه به پلان‌هایی از فیلم که در تیزر آمده، «شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مد نظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقه‌مند به بازیگری است که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله‌شده را بپذیرد.

«شهرک» که پخش آن به عهده موسسه فیلمیران است، از 14 تیر در سینماهای کشور به نمایش در‌می آید و به زودی نیز پیش فروش بلیت‌ها آن آغاز می شود.

علی حضرتی با دومین فیلم سینمایی خود در مقام کارگردان در چهلمین جشنواره جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت و توانست با «شهرک» مورد توجه منتقدان و اهالی رسانه قرار گیرد.

ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی و ساقی حاجی‌پور در این فیلم حضور دارند.

فهرست کامل عموامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: علی حضرتی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، تدوین: ژیلا ایپکچی، مدیر تولید: پیمان حمیدی، مدیر برنامه‌ریزی و سرپرست گروه کارگردانی: علی افشین‌راد، مدیر صدابرداری: کامران کیان‌ارثی، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه‌جو، طراح گریم: عباس عباسی، موسیقی: شورا کریمی، صداگذار: نعیم مسچیان، میکس و مسترینگ: ایرج شهزادی، دستیار اول کارگردان: رضا غفارنژاد، منشی صحنه: بهناز تاجیک، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، طراح پوستر: محمد موحدنیا، ساخت فیلم پشت‌صحنه: مانی قدرت‌نما، تصویربردار: حامد مقدسی، عکاس: مریم تخت‌کشیان.

ساخت تیزر: احسان واثقی