فصل اول سریال تحسین‌شده «چراغ‌های آبی» در 6 قسمت در دسترس کاربران پلتفرم فیلم‌نت قرار دارد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، سریال «چراغ‌های آبی» با زیرنویس فارسی در دسترس کاربران پلتفرم فیلم‌نت قرار گرفت.

«چراغ‌های آبی» یک درام جنایی است که فصل اول آن در 6 قسمت تهیه شده است و به داستان سه افسر تازه‌کار می‌پردازد که به شکل آزمایشی در یکی از بخش‌های پلیس ایرلند شمالی مشغول می‌شوند و در شهر بلفاست یک دوره کارآموزی را در فضای کاملا ساختگی سپری می‌کنند.

جیلز بنیر کارگردانی فصل اول «چراغ‌های آبی» را بر عهده داشته است و سیان بروک، کاترین دِوِلین، ناتان برانیف، ریچارد دورمر، مارتین مک‌کان و جاناتان هاردن در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

پخش «چراغ‌های آبی» با استقبال منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شد. هر قسمت از این سریال در بریتانیا بیش از 4 میلیون بیننده داشت. میانگین امتیاز کاربران وبسایت IMDB (بر اساس بیش از 4 هزار رای) 8.2 از 10 است که استقبال عمومی از این مجموعه را نشان می‌دهد. نگاهی به نظرات منتقدان هم نشان می‌دهد که «چراغ‌های آبی» نظر آنها را هم جلب کرده است. به‌عنوان مثال ربکا نیکلسون در گاردین نوشت که او غرق تماشای این سریال شده و «چراغ‌های آبی» را سریالی خوب ساخته‌شده، فوق‌العاده پرتنش، دارای اتفاقات هیجان‌انگیز و «یکی از بهترین مجموعه‌های سال» عنوان کرد.

همچنین ایان آچسون در اسپکتیتر «چراغ‌های آبی» را «یک درام پلیسی تقریبا کامل» نامید که می‌تواند زندگی مردان و زنان در سرویس پلیس ایرلند شمالی را بدون ابهام به‌شکلی انسانی نشان دهد.

به‌تازگی اعلام شده که فصل دوم «چراغ‌های آبی» هم ساخته خواهد شد. قرار است فیلمبرداری فصل دوم این سریال اواخر سال 2023 آغاز شود.

فصل اول سریال «چراغ‌های آبی» را می‌توانید با مراجعه به این لینک و با زیرنویس فارسی در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.