این هفته شاهد یکی از نفس‌گیرترین قسمت‌های «پوست شیر» بودیم. قسمت سوم فصل دوی این سریال که با یک موسیقی ملایم و صحنه‌هایی احساسی شروع شد، رفته‌رفته اوج گرفت و نهایتاً در ملتهب‌ترین بخش به پایان رسید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در قسمت سوم فصل دوم، با به میدان آمدن شخصیت «نریمان» با بازی متفاوت کامران تفتی و دیالوگ‌های او درباره صحنه‌ قتل، یکی از رازهای مهم داستان فاش شد.

جذاب‌ترین بخش قسمت سوم این فصل، مربوط به مراسم شرط‌بندی در گاراژ مخفی ته شهر بود. درحالی‌که جمعیت زیادی گرد آمده بودند تا شرط‌بندی را ببینند و با جیب پرپول آنجا را ترک کنند، نعیم، رضا پروانه و صدرا در موقعیتی کاملاً متفاوت، تماشاگر این بازی بودند. هر بار که یکی از بازیکنان، برای تسلط بیشتر روی بازی پیراهنش را درمی‌آورد، تمرکز دوربین روی حرکت چشم‌ها و تغییر حالات این سه نفر التهاب زیادی ایجاد می‌کرد. نمایان شدن عقاب سه‌سر روی پشت هرکدام از آنها می‌توانست مسیر سریال را تغییر دهد و کار را به نعیم و اسلحه‌اش واگذارد.

بعد از این سکانس نفس‌گیر، حالا نوبت کامران تفتی بود که با بازی در نقش نریمان، برگ برنده‌ای رو کند. تفتی با گریمی متفاوت، بازی کوتاه اما قابل‌قبولی به نمایش گذاشت و توجه‌ها را معطوف خودش کرد.

او با دست‌های بسته، در یک لحظه، موقعیت را به نفع خودش برگرداند و با لحنی آزارنده و بدون قید، نقشش را در قتل دختر نعیم فاش کرد. گرچه خالی بودن اسلحه در آن موقعیت بحرانی، تمهید درجه یک و خلاقانه‌ای نبود اما به‌هرحال با ورود مادر مقتول به صحنه، موقعیت ویژه‌ای رقم خورد.

درباره بازی درخشان ژیلا شاهی در نقش مژگان پیش‌تر به تفصیل نوشته‌ایم اما یکی از موقعیت‌های مهم قسمت جدید سریال باز هم به واسطه حضور او و التماس‌هایش در کلانتری برای پنهان کردن ماجرای فروش عرق از شوهرش شکل گرفت.

قسمت سوم در نقطه‌ای به پایان رسید که نعیم، نریمان را زیر ضربات سهمگین چکش قرار داد تا جای شک‌وشبهه‌ای برای زنده بودن این کاراکتر باقی نماند. حالا باید دید پلیس با از دست رفتن تنها نقطه امید این پرونده به دست نعیم و حمل اسلحه در دست او چه خواهد کرد.

«پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی چهارشنبه‌ها در پلتفرم «فیلم‌نت» منتشر می‌شود.

منبعفیلم‌نیوز