در حالی از هشتم سپتامبر سال جاری جدیدترین ساخته کارگردان سرشناس سینمای آمریکا یورگوس لانتیموس با نام «موجودات بیچاره» اکران عمومی می‌شود که یکی از کنجکاوی‌های این فیلم نقش ‌آفرینی ویلیام دافو در این اثر سینمایی است.

به گزارش فیلم‌نت‌نیوز. رامی یوسف یکی از بازیگر این فیلم سینمایی می‌گوید این فیلم مهارت‌های تازه‌ای به او و همکاران آموخته است.ویلیام دافو و یوسف روش کفن و دفن با رویکرد قرن نوزدهمی را فراگرفته‌اند. دافو در این فیلم نقش دانشمندی را بازی می‌کند که بلا بکستر با بازی اما استون را به زندگی برمی‌گرداند.رامی یوسف به مجله «امپایر» می‌گوید: فکر می‌کردم مارک رافلو به کلاس لهجه می‌رود، اما به کلاس رقص می‌رود و من و ویلیام باید کنار متصدی کفن و دفن باشیم و موقع ناهار به یکدیگر ملحق می‌شدیم. مثل یک اردوی دانشگاهی بود.یوسف ادامه می‌دهد: اما استون در این فیلم نقش بلا بکستر را بازی می‌کند، زنی لطیف، بی‌قید و یک فرانکنشتاین مؤنث. بکستر پس از آنکه برای فرار از همسر بدرفتارش خودش را غرق می‌کند، مغز او با نوزاد متولدنشده‌اش جایگزین می‌شود.

دافو علاوه بر «موجودات بیچاره» در فیلم دیگری به نام «و» (AND) با لانتیموس همکاری کرده است. «نیویورک تایمز» فاش کرده بود که او در این فیلم به اصرار خودش ۲۰ بار از استون سیلی خورده است. لانتیموس در این مصاحبه گفته بود که تعهد دافو باعث می‌شود که به ادامه همکاری با این بازیگر تمایل پیدا کند: از یک بازیگر شاخص همین انتظار را باید داشت. تمایل برای همکاری به هر شکلی.

«موجودات بیچاره» از ۸ سپتامبر در آمریکا اکران خواهد شد.